• info@ykndentalclinic.com
  • +90 212 432 93 94

Biz Kimiz?

      İstanbul Beşiktaş' ta 2016 yılında kurulan polikliniğimiz siz değerli hastalarımıza  en iyi şekilde hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

       Dt. Yakup Kasımoğlu ve Dt. Rahman Yenituran' ın ortaklığıyla kurulan polikliniğimiz dünya çapında sayısız bir çok hastanın yüzlerini güldürmüştür.

       Polikiniğimiz bünyesinde aile ortamı oluşmuş ve hastalarımızla olan iletişimimizde bu yönde devam etmektedir.

      Polikliniğimiz Sağlık Bakanlığı tarafafından her ay düzenli olarak kontrol edilmekte ve takdir toplamaktadır.

      Cerrahi, Çocuk, İmplant, Endodonti ve Ortodonti tedavilerimizin hepsi  işlerinin uzmanı olan diş hekimleri  tarafından  yapılmaktadır.

      Kendi bünyemizde laboratuar ve teknisyen olduğundan dolayı yapılan protezler hızlı ve hatasız olarak hastalarımıza sunulmaktadır.

      Butik Dental Klinik anlayışımızla,  Poliklinikte çalışan hekimlerimizin aileden ve daimi olması, hastalarımızın; tedavi sürecinde ve sonrasında  veya yeni tedaviler için  yıllar sonra tekrar geldiğinde  yine aynı hekimden hizmet alma olanağı sunmaktadır. 

       Dental ekipman ve çözüm ortaklarımız uluslararası en iyi firmalardan oluşmakta , hastalarımızın yüzünü uzun soluklu güldürebilmeyi , kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme  ile başarabiliriz anlayışımızla, dental ekipman ve çözüm ortaklarımızı uluslararası en iyi firmalardan seçmekteyiz.

Hızlı iletişim
  • +90 212 432 93 94
  • +90 538 569 91 23
  • info@ykndentalclinic.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İletişim Bilgileri

E Bülten

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone olun