top of page

BİZ KİMİZ?

  • 40 yılı aşkın klinik ve laboratuvar deneyimlerinin birleşmesi ile yüzbinlerce mutlu ettiğimiz dostlarımızın verdiği özgüvenimiz,

  • Genç ve dinamik kadromuzun kendini sürekli eğitimde tutması, geliştirmesi, bilgiye aç - yeniliğe açık olması,

  • Duygusal zekamız ve empati yeteneğimiz ile hipokratın söylediği gibi ‘’önce zarar verme’’ anlayışımız,

  • Mesleğimize olan sevgimiz, hastalarımıza olan saygımız,

  • Son teknoloji cihazlar, ekipman ve 1. Sınıf malzemelerle donatılmış modern kliniğimiz,

  • En önemlisi de AİLE olmamız, bizi ;YKN DENTAL CLINIC yapan değerlerdir.

ykn.JPG

BİZ FABRİKASYON DİŞLER YAPMIYORUZ!

bizkimiz_edited.png

Bir gözlük modeli bile her insana aynı oranda yakışmazken, tek özelliği beyaz olan,  basmakalıp fabrikasyon dişleri hastalarımıza uygulamıyoruz.. Hastalarımıza gereken zamanı ayırarak, ne istediklerini dinleyerek,  gerekli hassasiyeti ve özeni göstererek, natüralist yaklaşımla kişiye özel tasarım ile en ideal diş estetiğini planlayıp,  sağlıklı ve uzun ömürlü gülüşler yakalamak öncelikli hedefimiz.

   Butik Dental Klinik anlayışımızla,  Poliklinikte çok sayıda hekim çalışması yerine, hekimlerimizin deneyimli ve daimi olması, hastalarımızın; tedavi sürecinde ve sonrasında  veya yeni tedaviler için  yıllar sonra tekrar geldiğinde  yine aynı hekimden hizmet alma olanağı sunmaktadır.  


 

Dental ekipman ve çözüm ortaklarımız uluslararası en iyi firmalardan oluşmakta , hastalarımızın yüzünü uzun soluklu güldürebilmeyi , kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme  ile başarabiliriz anlayışımızla, dental ekipman ve çözüm ortaklarımızı uluslararası en iyi firmalardan seçmekteyiz. 

  Estetik lamine ve zirkonyum restorasyonları , CAD/CAM makineleri ile üretim yapan, 3D yazıcılarla zenginleştirilen, teknolojik ekipman ve deneyimli kadroya sahip,  bünyemizde bulunan dental laboratuvarımızda yapmaktayız. Dental teknisyenin de kadromuzda bulunmasıyla, protetik uygulamalarımız hızlı ve estetik  olmakta, bu sayede, tedavilerimiz en kısa sürede bitmektedir. 

  İstanbul’un ticaret, sanat, tarih ve kültür merkezlerinden biri olan Beşiktaş semtinde hizmet veren polikliniğimizin çevresinde bulunan , yürüme mesafesindeki birçok büyük ve kaliteli Otel ile konaklama anlaşmalarımız mevcuttur. 

  Yabancı hastalarımız ve yurt dışından gelecek türk hastalarımıza özel hava alanı-otel transferi ,  şehir içi ulaşım, konaklama ve şehir gezisi için çeşitli turizm şirketleriyle anlaşmalarımız  mevcuttur. Hastalarımızın taleplerine göre , tedavi-konaklama-gezi  ile sağlık turizmi paketleri sunmaktayız.

Polikliniğimiz T.C. Sağlık Bakanlığından denetlenmektedir.

bottom of page