top of page
HOLLYWOOD SMILE VE

Dental İmplantoloji Kliniği

Young-Knowledgeable-Naturalist Dentistry

Geçmişten gelen köklü tecrübemizden beslenerek girişimci ve yenilikçi ruhumuzla insan sağlığını ve hasta beklentilerini her zaman önceliğimizde tutarak, işimizi en iyi şekilde icra etmeyi kendimize misyon bilmekteyiz.

YKN-DENTAL-CLINIC-v2.png

40 yıllık klinik ve dental laboratuvar tecrübemizden beslenerek, genç , girişimci ve yenilikçi ruhumuzun enerjisiyle hastalarımızın sağlığı ve  beklentilerini her zaman önceliğimizde tutarak, işimizi en iyi şekilde yapmayı kendimize misyon bilmekteyiz.

TEDAVİLERİMİZ

LAMİNATE VENEER

beautiful-female-smile-after-teeth-whitening-procedure-dental-care-dentistry-concept_edite

Hollywood gülüşü ve gülüş tasarımının ın bir numaralı aktörü kuşkusuz,  Laminate veneerlerdir. Laminate , lamine ve Yaprak porselen olarakda adlandırılır.

ZİRKONYUM KRON KÖPRÜ

perfect-healthy-teeth-smile-young-woman-teeth-whitening-dental-care-stomatology-concept_ed

Estetik diş hekimliğinde en büyük kurtarıcı silahımız zirkonyum kronlardır. 

İMPLANT TEDAVİSİ

implant.jpg

 İmplantlara kısaca yapay diş kökü diyebiliriz. Diş protezini çeneye bağlayarak sabitleyen, Titanyum metalinden üretilen küçük vidalardır.

Gülüşünüzü Tasarlıyoruz

Gülüş Tasarımı

Lamine veya zirkonyum dişler ile bembeyaz ve estetik bir gülümsemeye sahip olmak isteyen, fakat tedavi sonucunu öngörerek tedaviye başlamak isteyen hastalarımız için mükemmel bir uygulama kullanıyoruz.

Smile Designer App;  

Benzersiz algoritması sayesinde, değişken parametreler kullanarak dakikalar içerisinde kişiye uygun gülüş tasarımını dijital ortamda hazırlayabilen ve bu tasarımı hastanın cinsiyet, yüz tipi, karakter veya mesleği gibi değişkenlere göre oluşturan bir uygulamadır. 

DOKTORLARIMIZ

POLİKLİNİĞİMİZ

BLOG

MUTLU DOSTLARIMIZ

Rahman bey ve ekibini uzun yıllardır tanıyorum yurtdışında yasamama rağmen butun agız ve diş tedavilerim için kendisine geliyorum dişlerimi güzel tedavi ettiği için çok teşekkür ederim.

KAMİL A.

I had a wonderful time at this clinic ! My aunt recommended Dr Rahman’s work and I was clearly satisfied. I would 100% recommend. Don’t hesitate to pass by, you won’t be disappointed ! ☺️ 

GAMZE B.

Prothèse implant en 2019 très bonne expérience  très satisfaite Docteur tres à l'écoute  très bon service qualité prix merci encore.

CECILE A.

bottom of page